O společnosti Miroslav Pavel - KLIMAX

Společnost Miroslav Pavel - KLIMAX byla založena počátkem devadesátých let, konkrétně roku 1991.

Již od svého prvopočátku se zabýváme vzduchotechnickými a klimatizačními zařízeními. Snažíme se, abychom ke všem klientům přistupovali individuálně a zároveň jim byli schopni nabídnout kvalitní komplexní služby - kompletní dodávky a montáže vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se především dodávkami služeb pro Prahu a Střední Čechy.

Naše společnost s dlouholetou tradicí nabízí mnohaleté zkušenosti z oboru s velkým porfoliem spokojených klientů, jejichž přehled naleznete v sekci reference a obrázkové portfolio si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Naši kompletní nabídku z oboru klimatizace a veškerých služeb týkajících se klimatizací naleznete zde, naopak kompletní nabídku na vzduchotechniku si můžete prohlédnout tady.

Firma Vám zajistí kompletní servis od vypracování projektu přes dodávku, montáž až po servisní práce - záruční i pozáruční. Více informací naleznete v sekci naše služby.

Společnost Miroslav Pavel - KLIMAX naleznete na Praze 10, více informací, jak se k nám dostanete naleznete v sekci kontaky nebo nám na sebe můžete zanechat kontakt pomocí kontaktního formuláře a my se Vám v nejbližší možné době ozveme!